Новини

Систему е-Receipt запущено для тестування

26.09.2018 / 17:00
Систему е-Receipt запущено для тестування

«Ми вчора (25 вересня — ІФ) запустили тестову версію електронного чека и перевірку чеків в електронному кабінеті. У перспективі це дасть змогу відслідковувати проходження товару від кордону до споживача. Тобто покупець зможе у відкритій частині електронного кабінету перевірити чек, який він отримав від продавця в будь-якій точці України. Поки триває тестування, е-чек використовуватиметься паралельно з паперовим», — заявив в. о. Голови ДФС України Олександр Власов в інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна».

Для тестування пропонується безплатне клієнтське програмне забезпечення (інсталяційний пакет) для операційних систем Windows та Android. Наступним етапом буде розробка програмного забезпечення для операційної системи IOS.

Для реєстрації кас та касирів у приватній частині Електронного кабінету створено електронний сервіс «Експериментальний проект РРО», який дає змогу платникам обрати із запропонованого списку господарську одиницю, де розміщено касу, пілотний проект, у якому вона візьме участь, та зареєструвати в режимі он-лайн касу та касирів.

Для того щоб розпочати роботу з касо, необхідно відкрити зміну, сформувати електронний чек. Формування електронного чека здійснюється за допомогою довідника номенклатури товару, який необхідно заповнити до початку роботи з касою за нормами інструкції користувача, яку розміщено в Електронному кабінеті в меню «Допомога».

Крім того, ДФС реалізовано і електронний сервіс, який дає змогу покупцеві товарів (послуг) здійснювати пошук та перегляд фіскального  касового чека, що формується  традиційними РРО, і електронного фіскального чека, створеного новітніми РРО.

Сервіс знаходиться у відкритій частині  Електронного кабінету, доступ до якої здійснюється в режимі реального часу (24/7/365) без ідентифікації особи за посиланням: cabinet.sfs.gov.ua/cashregs/check

Для пошуку та перегляду фіскального касового чека необхідно ввести фіскальний номер РРО, дату і час видачі чека (для традиційних РРО). Пошук електронного чека здійснюється за його фіскальним номером та датою.

 

Читай більше ТУТ