Новини

Як запобігатимуть незаконному виготовленню алкоголю

27.09.2018 / 16:00

Верховною Радою України зареєстровано законопроект № 9113, про внесення змін щодо запобігання торгівлі незаконно виготовленими алкогольними напоями.

Документом пропонується доповнити Кримінальний кодекс України новою ст. 204-1 «Збут самогону та інших міцних спиртних напоїв домашнього вироблення», якою буде встановлено кримінальну відповідальність за незаконне виготовлення або зберігання самогону та інших міцних спиртних напоїв домашнього вироблення з метою збуту і їх збут; за повторне вчинення таких дій та за виготовлення самогону та інших міцних спиртних напоїв домашнього вироблення з недоброякісної сировини (матеріалів), що становлять загрозу для життя і здоров’я людей, а так само збут таких товарів, що призвело до отруєння людей чи інших тяжких наслідків.

Змінами до абзацу другого частини першої ст. 177 Кодексу України про адміністративні правопорушення пропонується збільшити адміністративну відповідальність за придбання самогону та інших міцних спиртних напоїв домашнього вироблення, передбачивши також альтернативне покарання у вигляді присудження громадських робіт на строк від тридцяти до сорока годин.