Новини

Як стягується заборгованість по виплаті зарплати: відеороз’яснення від Мін’юсту

02.10.2018 / 10:00

Мін’юстом України презентовано випуск програми «Я МАЮ ПРАВО!» на тему «Виплата заборгованості заробітної плати».

У випуску роз’яснюється порядок виплати заробітної плати та стягнення заборгованості по заробітній платі у судовому та позасудовому порядку.

Для стягнення заборгованості з виплати зарплати працівник може звернутися до суду:

  • в порядку позовного провадження, коли наявний спір щодо розміру заборгованості з виплати зарплати та/або права на її отримання;
  • в порядку наказного провадження, коли вимога працівника про стягнення нарахованої, але невиплаченої зарплати, є безспірною.

Позовна заява подається до суду за місцем знаходження підприємства, установи чи організації або за зареєстрованим місцем проживання чи перебування позивача.

За наслідками розгляду позову суд ухвалює рішення, на виконання якого видається виконавчий лист.

Якщо підприємство, визнане боржником, перебуває у стані ліквідації, але при цьому існує заборгованість із нарахованої, але не виплаченої заробітної плати, працівник може звернутися до суду для видачі судового наказу.

Після видачі судового наказу стягувач звертається до відділу державної виконавчої служби або до приватного виконавця з метою примусового виконання рішення.

У позасудовому порядку захистити право на оплату праці та стягнення нарахованої, але невиплаченої заробітної плати, можна так:

  • провести усні переговори з власником чи уповноваженим ним органом безпосередньо або за участю профспілки;
  • подати відповідну письмову заяву без обмеження строку її подачі на ім’я роботодавця;
  • зробити письмове звернення до комісії з трудових спорів. У разі її створення розгляд має відбутись упродовж 10 днів з дня подання заяви.