Новини

Представлено новий онлайн-сервіс для підприємців — «Кабінет управління ризиками»

19.10.2018 / 12:30

Під час Інспекційного форуму ПЕРЕВІРОК.NET, поряд з іншим, Голова ДРС Ксенія Ляпіна підкреслила, що всі дослідження вказують на надмірну зарегульованість сфери працевлаштування в Україні. Це потребує реформування. Серед підприємців велике занепокоєння викликають перевірки у сфері праці.

«Прошу сфокусувати увагу при проведенні перевірок на наявності трудових договорів. Не потрібно шукати помилки у додаткових документах»,— звернулась до представників Державної служби України з питань праці Голова ДРС.

Ще одне важливе завдання нової інспекційної системи — орієнтованість на платника податків. На форумі Офісом ефективного регулювання BRDO за підтримки ініціативи EU4Business\FORBIZ представлено онлайн-сервіс «Кабінет з управління ризиками», що дасть можливість підприємцям більш ефективно планувати свою діяльність завдяки можливості онлайн-взаємодії з інспекціями (з презентацією Офісу ефективного регулювання можна ознайомитись тут).

«Кабінет управління ризиками» містить низку інструментів:

  • календар запланованих перевірок;
  • історію проведених перевірок та їхні результати;
  • вичерпний чек-лист — вимоги до підприємців, з можливістю самоконтролю по кожній потенційній небезпеці;
  • можливість оцінити якість роботи інспектора, що стане основою для рейтингу інспекцій;
  • можливість вказати на обтяжливість конкретних вимог, що заважають працювати. Це стане основою для їх перегляду, щоб зменшити регуляторне навантаження на бізнес.

Ознайомитися з інструментами Інспекційного порталу в тестовому режимі можна на www.inspections.gov.ua. Повноцінно вони стануть доступними для використання з 01.01.2019 р. Для цього інспекції до кінця поточного року мають затвердити форми актів перевірок нового зразка та оприлюднити інформацію про перевірки.

Державна регуляторна служба України