Новини

При ввезенні «євроблях» українці мають сплатити митні платежі або внести заставу

26.11.2018 / 12:00

Опубліковано тексти законів, що змінюють норми ввезення транспортних засобів на іноземній реєстрації, які набули чинності з 25.11.2018 р. Про це проінформувала ДФС на свої сторінці у «Фейсбук», зупинившись на правилах, за якими можна ввозити на митну територію України транспортні засоби, зареєстровані на нерезидентів (у тому числі і автомобілі для особистого користування).

Громадяни України мають право тимчасово ввозити транспортний засіб, що зареєстрований за межами України, строком до одного року і за умови сплати всіх необхідних митних платежів. При цьому митні платежі не повертаються.

Громадяни-резиденти мають право переміщувати транспортний засіб, зареєстрований за межами України, в режимі транзиту за умови сплати грошової застави в розмірі митних платежів, що підлягають сплаті при ввезенні таких автомобілів на митну територію України з метою вільного обігу.

При ввезенні автівки, що була в користуванні, підтвердження відповідності екологічним нормам ЄВРО 5 не вимагається.

Таким чином, якщо резидент планує здійснити перетин митного кордону України на автівці з іноземною реєстрацією, то сплата митних платежів або грошової застави є обов’язковою.