Новини

Підвищення кваліфікації працівника за рахунок підприємства: чи є ПДФО?

28.11.2018 / 18:30

До загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включається і, як наслідок, не оподатковується податком на доходи фізичних осіб сума витрат роботодавця у зв’язку з підвищенням кваліфікації (перепідготовкою) платника податку згідно із законом.

Тобто витрати на підвищення кваліфікації працівника не оподатковуються в тому випадку, якщо таке підвищення кваліфікації (перепідготовка) передбачається законодавством.

Сума витрат роботодавця у зв’язку з підвищенням кваліфікації (перепідготовкою) платника податку відображається у Податковому розрахунку за формою № 1ДФ за ознакою доходу «158».

Зазначена норма передбачена пп. 165.1.37 п. 165.1 ст. 165 Податкового Кодексу.

Головне управління ДФС у Запорізькій області

«Гарячі лінії»

Дата: 28 листопада, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42