Новини

Чи виникають різниці при амортизації МНМА?

03.12.2018 / 17:30

ГУ ДФС у м. Києві зазначено, що оскільки малоцінні необоротні матеріальні активи (МНМА) не належать до основних засобів, то різниці, які визначаються ст. 138 ПКУ, за такими активами у платника не виникають.

/ІПК від 26.11.2018 р. № 4938/ІПК/26-15-12-03-11/