Новини

Звіт про управління: нові методрекомендації зі складання

11.12.2018 / 08:40

Мінфін затвердив Методичні рекомендації зі складання звіту про управління, які можуть застосовуватися підприємствами, організаціями та іншими юридичними особами всіх форм власності (крім банків, бюджетних установ, мікропідприємств та малих підприємств).

Рекомендаціями, зокрема, передбачено, що Звіт про управління містить достовірну фінансову та нефінансову інформацію про діяльність підприємства, його стан та перспективи розвитку та розкриває основні ризики і невизначеності його діяльності.

Аналіз діяльності, стану та розвитку підприємства проводиться з урахуванням розміру та виду діяльності підприємства і включає як основні фінансові, так і нефінансові (якщо необхідно) показники діяльності щодо певного виду діяльності, у тому числі інформацію екологічного та соціального характеру, з посиланням на відповідні показники річної фінансової звітності та пояснення щодо сум за відповідними показниками (якщо доречно).

Звітним періодом для складання звіту про управління є календарний рік, який починається з 1 січня кожного року та закінчується 31 грудня того самого року.

/Наказ Мінфіну від 07.12.2018 р. № 982/