Новини

Якщо аванс отримано, але поставка не відбулась: чи можна відкоригувати ПДВ-зобов’язання при списанні кредиторської заборгованості?

14.12.2018 / 18:30

Нараховану на дату отримання авансового платежу суму податкового зобов'язання з ПДВ постачальник має право відкоригувати виключно на підставі складеного та зареєстрованого в ЄРПН розрахунку коригування до податкової накладної, який підлягає реєстрації в ЄРПН покупцем.

При цьому розрахунок коригування до податкової накладної, з дати складання якої минуло більше 1095 календарних днів, не може бути зареєстрований в ЄРПН у зв'язку із сплином терміну позовної давності.

Зазначена норма передбачена пп. 14.1.11 пп. «а» ст. 14, п. 185.1 ст. 185, п. 187.1 ст. 187, п. 192.1 ст. 192, п. 201.1 ст. 201 Податкового кодексу.

За матеріалами ГУ ДФС у Запорізькій області

«Гарячі лінії»

Дата: 2 травня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42