Новини

У форму інформації щодо суб’єктів господарювання, які мають податковий борг, внесено зміни

20.12.2018 / 14:00

ГУ ДФС в Одеській області нагадано, що щомісяця на офіційному сайті центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, оприлюднюється:

інформація щодо сплати податків суб’єктами природних монополій та суб’єктами господарювання, які є платниками рентної плати за користування надрами;

інформація щодо суб’єктів господарювання, які мають податковий борг, із зазначенням керівників таких суб’єктів господарювання та сум податкового боргу в розрізі платежів та територіальних органів центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову і митну політику, із зазначенням керівників таких територіальних органів.

Форма такої інформації та порядок її оприлюднення встановлюються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної податкової політики.

07.12.2018 р. набрав чинності наказ Мінфіну від 24.10.2018 р. № 848, яким внесено зміни до форми інформації щодо суб’єктів господарювання, які мають податковий борг, затвердженої наказом Мінфіну від 13.02.2015 р. № 67.

Крім того, наказом № 848 внесено зміни до Порядку формування і оприлюднення інформації щодо сплати податків суб’єктами природних монополій та суб’єктами господарювання, які є платниками рентної плати за користування надрами, та інформації щодо суб’єктів господарювання, які мають податковий борг, доповнивши пункт 4 новим абзацом такого змісту: «коду за ЄДРПОУ».

З інформацією про суб’єктів господарювання, які мають податковий борг, можна ознайомитись за посиланням:

http://sfs.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/pereliki-/296361.html.

 

За матеріалами ГУ ДФС в Одеській області