Новини

Виявили відсутність/невідповідність реквізитів чеків РРО — зверніться до ДФС

28.12.2018 / 13:00

Оперативно перевірити достовірність чека або його відсутність віднедавна мають змогу всі бажаючі платники, отримавши інформацію про здійснені розрахункові операції у будь-якому торговельному закладі, з веб-порталу ДФС.

Перевірка чека через електронний сервіс, встановлення достовірності його даних та факту передачі до ДФС є запорукою захисту прав громадян як споживачів. Пошук електронного чека здійснюється у відкритій частині Електронного кабінету завдяки електронному сервісу «Пошук фіскального чека» за його фіскальним номером та датою. Наявність такої копії або її відсутність у базах ДФС може свідчити про дотримання чи недотримання суб’єктом господарювання вимог чинного законодавства.

За результатами отриманих звернень споживачів про відсутність фіскального чека в інформаційних базах ДФС фіскальні органи проводять фактичні перевірки суб’єктів господарювання.

Отож, коли ви як споживач виявили відсутність або невідповідність реквізитів чеків на сервері ДФС, то у вас є можливість направити до фіскальної служби письмові звернення із цих питань із додаванням копій отриманих розрахункових документів на електронну адресу —  infozvit@sfs.gov.ua для організації та проведення відповідних контрольно-перевірочних заходів.

За матеріалами ГУ ДФС у Вінницькій області

«Гарячі лінії»

Дата: 24 жовтня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42