Новини

Ввізне мито на пряжу можуть зменшити до 0 %

09.01.2019 / 17:35

У Верховній Раді зареєстровано законопроект № 9458, яким пропонується внести зміни до Митного тарифу України щодо ставок мита на пряжу.

Планується встановити пільгову нульову ставку ввізного мита на пряжу з поліефірних штапельних волокон однокручену або багатокручену за товарною підкатегорією УКТ ЗЕД 5509 22 00 00 і пряжу з поліефірних штапельних волокон, змiшану головним чином або винятково з бавовною за товарною підкатегорією УКТ ЗЕД 5509 53 00 00. Ця пряжа використовується в основному як сировина для виробництва ниток та тканин і сьогодні на неї діє ставка ввізного мита 4 %.

Метою документа є створення передумов для динамічного розвитку в Україні підприємств поглибленої переробки первинної сировини для забезпечення потреб вітчизняних підприємств з виготовлення одягу, взуття, текстильних виробів, продукції зі шкіри, зменшення кінцевої вартості на готову продукцію легкої промисловості, зростання конкурентоспроможності вітчизняної продукції, нарощування обсягів її виробництва для національного ринку й експорту, підвищення інвестиційну привабливість вітчизняних галузей легкої промисловості.

Передбачається, що запропоновані зміни дадуть позитивний ефект для галузі та соціально-економічного розвитку України в цілому, зокрема у вигляді створення додаткових робочих місць, зростання рівня зайнятості населення, збільшення відрахувань і валютних надходжень до бюджету, зростання галузевого вкладу в економіку держави.

«Гарячі лінії»

Дата: 12 грудня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42