Новини

Прийняття рішень про відчуження земельних ділянок пропонують надати ОДА

17.01.2019 / 16:00

У Верховній Раді зареєстровано законопроект № 9479 «Про внесення змін до Закону України «Про відчуження земельних ділянок, інших об’єктів нерухомого майна, що на них розміщені, які перебувають у приватній власності, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності».

Документом передбачається уточнення повноважень органів виконавчої влади щодо прийняття рішень про викуп земельних ділянок, інших об’єктів нерухомого майна, що на них розміщені, для розміщення та обслуговування об’єктів, пов’язаних із видобуванням корисних копалин, якщо передбачається місце розташування об’єкта, під розміщення або обслуговування якого здійснюється викуп земельної ділянки, інших об’єктів нерухомого майна, що на ній розміщені, в межах міста обласного значення (підпорядкування). Повноваження надається обласним державним адміністраціям.

Наразі повноваження приймати такі рішення відсутні у жодного з органів виконавчої влади чи органів місцевого самоврядування. А запропонований законопроект, на думку його авторів, допоможе врегулювати відносини, пов’язані з викупом у межах міста обласного значення (підпорядкування) земельних ділянок, інших об’єктів нерухомого майна, що на них розміщені, які перебувають у приватній власності, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності та недопущення порушень у цій сфері.

«Гарячі лінії»

Дата: 3 жовтня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42