Новини

Один із пріоритетів ДФС — дієва співпраця з бізнесом та громадськістю

18.01.2019 / 09:30

ДФС відкрита до діалогу. Керівництво та спеціалісти служби активно співпрацюють з бізнес-асоціаціями, представниками громадськості та експертами. При ДФС діє Громадська рада і у грудні був сформований її новий склад. При попередньому складі Громадської ради функціонували митний та податковий комітети. Крім того, працює Інвестиційна рада, до складу якої входять топ-менеджмент компаній, представники міжнародних консалтингових та донорських організацій, інститутів громадянського суспільства, створені секторальні робочі групи.

Протягом 2018 року тільки на рівні центрального апарату служби було проведено близько 50 зустрічей, за ініціативою бізнесу та громадського сектору — ще 80. Крім того, на регіональному рівні фахівцями підрозділів ДФС організовано та проведено понад 7,8 тис. конференцій, форумів, «круглих столів».

Платники податків з усіх питань щодо сфери управління керівництва служби, можуть скористатися послугою особистого прийому громадян за таким графіком:

Власов Олександр Сергійович — виконуючий обов’язки Голови ДФС — кожен перший вівторок місяця з 14 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.

Білан Сергій Васильович — перший заступник Голови (сфера управління — Головне оперативне управління, Головне слідче управління фінансових розслідувань та Департаменти боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, матеріального забезпечення та розвитку інфраструктури, закупівель, фінансування, бухобліку та звітності та державні підприємства, що перебувають у сфері управління ДФС і підвідомчі бюджетні установи) кожен другий четвер місяця з 14 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.

Бамбізов Євген Євгенійович — виконуючий обов’язки заступника Голови (сфера управління — департаменти служби, що адмініструють податки й збори з юридичних та фізичних осіб, підрозділи аудиту та обслуговування платників, Департаменти погашення боргу та методології і нормотворчої роботи, а також новий Департамент трансфертного ціноутворення та міжнародного оподаткування) кожен перший четвер місяця з 14 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.

Кривіцький Віктор Броніславович — виконуючий обов’язки заступника Голови (сфера управління — Департаменти адміністрування митних платежів, організації митного контролю, боротьби з митними правопорушеннями, таргетингу та управління митними ризиками, спеціалізоване управління з питань розробки та супроводження програмного забезпечення для органів доходів і зборів, а також спеціалізовані департаменти — податкових та митних експертиз і спецпідготовки та кінологічного забезпечення) кожен третій четвер місяця з 14 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.