Новини

До 25 січня страхувальники мають подати звіт по заборгованості зі сплати страхових коштів

22.01.2019 / 11:40

Рішенням правління Фонду соціального страхування України від 12.12.2018 р. № 28 затверджено оновлену форму звіту по заборгованості страхувальника зі сплати страхових коштів до Фонду до повного погашення заборгованості.

Водночас за підсумками 2018 р. страхувальники мають подати звіт щодо сплати заборгованості зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України за формою, що діяла до кінця 2018 р. Звітність необхідно подати роботодавцям, що мають непогашену заборгованість, в строк до 25.01.2019 р.

Звіт по заборгованості зі сплати страхових коштів до Фонду за оновленою формою подається щокварталу, починаючи з 2019 р. Зазначимо, що нова форма звітності була прийнята з метою оптимізації і передбачає скорочення на 48 показників. Документом об’єднано звіти про заборгованість зі сплати страхових коштів на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності й на загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності.