Новини

23 січня Єдиний рахунок для зарахування митних платежів запрацює у тестовому режимі

22.01.2019 / 14:00

З 23 січня 2019 р. починається тестовий період роботи Єдиного рахунку для зарахування митних платежів.

До 17 лютоготестування Єдиного рахунку проводитиметься виключно для всіх митницях України.

З 16 березня до 15 квітнятриватиме перехідний період запровадження Єдиного рахунку, коли сплачувати митні платежі можна буде як на старі, так і на нові рахунки.

Із 16 квітня 2019 року Єдиний рахунок використовуватиметься всіма підприємствами в обов’язковому порядку.

На сьогодні кожна митниця має власний єдиний рахунок для зарахування митних платежів, тому підприємець, який здійснює митне оформлення у різних митницях, має перераховувати митні платежі на кілька окремих рахунків.

Єдиний рахунок спростить цю процедуру, адже підприємства зможуть перераховувати кошти авансових платежів на один рахунок ДФС, подавати митні декларації будь-якій митниці та сплачувати митні платежі з Єдиного авансового рахунку

«Запровадження Єдиного рахунку для сплати митних платежів дасть змогу суттєво скоротити час на проходження митного оформлення, чітко регламентує процедуру перерахування до держбюджету платежів, що вносять під час митного контролю, а також сприятиме веденню бізнесу в Україні», — сказав заступник Міністра фінансів Сергій Верланов.

Рішення про запровадження Єдиного рахунку для зарахування митних платежів було прийняте у 2017 р. і затверджене наказом Мінфіну № 898 від 01.11.2017 р. «Про затвердження Порядку перерахування до державного бюджету митних та інших платежів, які вносяться до/або під час митного оформлення».