Новини

Коли подавати декларації платникам екоподатку за викиди двоокису вуглецю в атмосферне повітря у 2019 році

30.01.2019 / 12:30

За зобов’язаннями екологічного податку за викиди двоокису вуглецю в атмосферне повітря (далі — викиди двоокису вуглецю), що виникають за результатами діяльності у 2019 році, до платників екологічного податку в частині викидів двоокису вуглецю належать суб’єкти, у яких сукупний річний обсяг викидів двоокису вуглецю за даними форми статистичної звітності 2-ТП (повітря) за 2018 рік, копія якої подається до органу ДФС за місцезнаходженням стаціонарного джерела викидів, перевищує 500 т. 

З метою забезпечення ефективного контролю за розподілом коштів екологічного податку за викиди забруднюючих речовин (двоокису вуглецю) з урахуванням припису п. 161 ст. 29 Бюджетного кодексу України обов’язково складається окремий додаток 1 до податкової декларації екологічного податку (далі — Декларація) в частині зобов’язань за викиди двоокису вуглецю починаючи вже за зобов’язаннями з екологічного податку за ІV квартал 2018 року.

Платники екологічного податку, зокрема, за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення складають декларації та подають їх протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) кварталу, до контролюючих органів та сплачують екологічний податок протягом 10  календарних днів, що настають за останнім днем граничного строку подання декларації — за місцем розміщення стаціонарних джерел.

ЗІР (категорія 120.05)

«Гарячі лінії»

Дата: 4 червня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42