Новини

Повідомлення за формою № 20-ОПП можна подавати в електронному вигляді

13.02.2019 / 12:30

Відомості про об’єкти оподаткування та об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, платники податків можуть подати до контролюючого органу в електронному вигляді.

Користувачі Електронного кабінету через приватну частину (особистий кабінет) мають змогу подати повідомлення про об’єкти оподаткування та об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність, в електронному вигляді за формою № 20-ОПП (далі — Повідомлення за формою № 20-ОПП).

Реєстраційні дані платника в Повідомленні за формою № 20-ОПП заповнюються автоматично на підставі даних ДФС, дані щодо об’єктів оподаткування заповнюються платником самостійно.

Повідомлення за формою № 20-ОПП опрацьовується повністю в автоматичному режимі, та результат опрацювання відображається у Квитанції № 2, яку можливо переглянути в режимі «Вхідні/вихідні документи» Електронного кабінету.

Крім того, дані про об’єкти оподаткування та об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, відображаються в режимі «Облікові дані платника» Електронного кабінету.

Обов’язок повідомляти контролюючий орган за основним місцем обліку платника податків про об’єкти оподаткування та об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, встановлений п. 63.3 ст. 63 ПКУ. Такі відомості подаються у Повідомленні за формою № 20-ОПП протягом 10 робочих днів після реєстрації, створення чи відкриття об’єкта оподаткування або об’єкта, пов’язаного з оподаткуванням.

«Гарячі лінії»

Дата: 28 листопада, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42