Новини

Платникам податку надано онлайн-доступ до інформації щодо відповідності критеріям ризиковості

15.02.2019 / 09:00

В Електронному кабінеті платникам податку надано онлайн-доступ до інформації щодо відповідності критеріям ризиковості, визначеним відповідно до п. 10 Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/ розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженого постановою Кабміну від 21.02.2018 № 117.

Інформація про відповідність платника податку критеріям ризиковості (у разі її наявності) відображається в особистому кабінеті із зазначенням пункту таких критеріїв, а також дати внесення/виключення платника податку до/з переліку ризикових платників податків.

Крім того, в Електронному кабінеті платники податку мають доступ до показників: D (навантаження за останні 12 календарних місяців), Р (сума податку на додану вартість, зазначена у податкових накладних/розрахунках коригування кількісних і вартісних показників, зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних у звітному періоді) в розрізі періодів та позитивної податкової історії платника податку за визначеними критеріями.