Новини

Декларація з туристичного збору буде у новій редакції

19.02.2019 / 16:00

ДФС на офіційному web-сайті опублікувала проект наказу Мінфіну «Про внесення змін до форми Податкової декларації з туристичного збору».

Проект містить нову редакцію Податкової декларації з туристичного збору (далі — Декларація), у якій передбачена нова база справляння збору, можливість зазначити ставки збору, встановлені органом місцевого самоврядування для внутрішнього або для в’їзного туризму, можливість зазначити суми авансових платежів. 

Крім цього, проектом передбачено, що у разі визначення суб’єкта господарювання податковим агентом на території адміністративно-територіальних одиниць, які відповідають різним кодам органів місцевого самоврядування за КОАТУУ, але ці адміністративно-територіальні одиниці обслуговуються одним контролюючим органом, надається одна Декларація з кількома додатками відповідного типу (на сьогодні Декларації надаються окремо по кожній адміністративно-територіальній одиниці).

У проекті також визначені поля для зазначення даних щодо обліку податкової пільги зі збору.

Проект наказу розроблено з метою приведення форми Податкової декларації з туристичного збору у відповідність із ст. 268 ПКУ, постановою Кабміну від 27.12.2010 р. № 1233 (зі змінами, внесеними постановою Кабміну від 31.10.2018 р. № 891) та забезпечення можливості для суб’єктів господарювання декларувати податкові зобов’язання з туристичного збору зі сплатою авансовими внесками.

«Гарячі лінії»

Дата: 24 жовтня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42