Новини

Незаконне використання авто з іноземною реєстрацією: на що очікувати громадянам

21.02.2019 / 16:30

З 24 травня 2019 року набирають чинності суттєві зміни щодо відповідальності громадян за незаконне використання транспортних засобів з іноземною реєстрацією на митній території України.

Так, вводиться відповідальність за передачу транспортного засобу особистого користування, тимчасово ввезеного на митну територію України чи поміщеного у митний режим «транзит», а так само за використання такого транспортного засобу для цілей підприємницької діяльності та/або отримання доходів в Україні. За такі дії передбачено штрафні санкції у розмірі двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (34 тис. грн).

За перевищення строків доставки транспортних засобів особистого користування, що перебувають під митним контролем, строків тимчасового ввезення транспортних засобів більше ніж на 30 діб або їх втрату, у тому числі розукомплектування транспортних засобів, передбачено санкції у вигляді штрафу у розмірі десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (170 тис. грн) або конфіскація таких транспортних засобів.

Водночас запроваджується автоматизований обмін інформацією між органами доходів і зборів, Держприкордонслужбою та органами Нацполіції з метою здійснення контролю за використанням на території України транспортних засобів особистого користування, тимчасово ввезених на митну територію України або поміщених у митний режим «транзит».

За матеріалами ГУ ДФС у Житомирській області

«Гарячі лінії»

Дата: 24 жовтня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42