Новини

Чи збільшується реєстраційна сума в СЕА ПДВ при поверненні платнику надміру сплачених до бюджету коштів?

22.02.2019 / 18:00

Суми коштів, що перераховуються з бюджету платнику податку на його рахунок в системі електронного адміністрування податку на додану вартість, не враховуються в обрахунку показника ∑ПопРах та не збільшують реєстраційну суму в системі електронного адміністрування ПДВ.

У разі виникнення у платника випадків помилково сплачених грошових зобов’язань їх повернення здійснюється виключно на підставі статті 43 ПКУ та Порядку взаємодії територіальних органів Державної фіскальної служби України, місцевих фінансових органів та територіальних органів Державної казначейської служби України у процесі повернення платникам податків помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пені, затвердженого наказом Мінфіну від 15.12.2015 р. № 1146.

/ІПК від 14.02.2019 р. № 534/6/99-99-15-03-02-15/ІПК/

«Гарячі лінії»

Дата: 24 жовтня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42