Новини

Понад 93 тисячі найманих осіб працевлаштовано за три місяці зимового курортного сезону

25.02.2019 / 10:30

ДФС у грудні минулого року розпочала операцію «Зимовий курорт». Її мета — максимальне залучення суб’єктів господарювання, які надають послуги з тимчасового проживання, харчування, оренди спортивного спорядження для зимового відпочинку, готелів до процесу легального працевлаштування та виведення зарплат з «тіні». Про це повідомив в. о. Голови ДФС Олександр Власов.

«Організація відпочинку туристів взимку потребує суттєвого збільшення роботодавцями кількості найманих осіб, адже гірські регіони України — Закарпатська, Львівська, Івано-Франківська, Чернівецька області — все більше і більше приваблюють відпочиваючих. Отже, майже за три місяці зимового курортного сезону маємо офіційно працевлаштованих 93 тис. найманих осіб. Лише у лютому — понад 23 тис., що на 13 % більше ніж у січні», — зазначив Олександр Власов.

Найбільша кількість легалізованих працівників зафіксована в готельному бізнесі та подібних закладах тимчасового розміщення цих областей: 1,5 тис. працівників, за неповний лютий — 257.

Крім того, суб’єктами господарювання, діяльність яких пов’язана з розмiщенням на перiод вiдпустки та iншого тимчасового проживання, працевлаштовано 304 особи, в тому числі у лютому легалізована праця 31 людини.

Водночас органами ДФС для виявлення роботодавців, які використовують працю найманих осіб без оформлення трудових відносин, вживаються заходи податкового контролю, в тому числі перевірки проходять спільно з органами Держпраці.

За їх результатами під час зимового курортного сезону 2018 — 2019  у грудні — лютому легалізовано працю 283 осіб, зокрема у лютому — 78 найманих працівників.

«Гарячі лінії»

Дата: 19 вересня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42