Новини

Доходи резидента Туреччини: за яких умов не оподатковуються?

26.02.2019 / 16:30

Якщо діяльність резидента Туреччини в Україні не утворює «постійне представництво» у розумінні ПКУ та Угоди між Урядом України і Урядом Турецької Республіки про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень стосовно податків на доход і майно від 27.11.96 р., доходи від такої діяльності звільняються від оподаткування в Україні за умови надання нерезидентом довідки (або її нотаріально засвідченої копії), яка підтверджує, що нерезидент є резидентом країни, з якою укладено міжнародний договір України, яка відповідає вимогам ст. 103 ПКУ.

/ІПК від 20.02.2019 р. № 641/6/99-99-15-02-02-15/ІПК/

«Гарячі лінії»

Дата: 2 травня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42