Новини

Оновлено форму податкової декларації на нерухомість

27.02.2019 / 13:30
Оновлено форму податкової декларації на нерухомість

Наказом Мінфіну України від 15.11.2018 р. № 897 «Про внесення змін до форми Податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» затверджено нову форму податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (далі — декларація).

Декларація має такі новації:

▪ запровадження у процедурі справляння податку на нерухомість єдиних державних норм шляхом використання офіційно затверджених класифікаторів;

▪ декларацією передбачено, що до контролюючого органу за місцезнаходженням об'єкта/об'єктів оподаткування подається одна декларація. У разі існування об’єктів нерухомості, що знаходяться на території адміністративно-територіальних одиниць, які відповідають різним кодам органів місцевого самоврядування за КОАТУУ, але ці адміністративно-територіальні одиниці обслуговуються одним контролюючим органом, декларація подається з кількома додатками відповідного типу (до цього декларації надавалися окремо по кожній адміністративно-територіальній одиниці).

Нова форма декларації сприятиме скороченню кількості податкової звітності: декларація надається одна, а кількість додатків залежить від кількості органів місцевого самоврядування, на території адміністративно-територіальних одиниць яких розташовані об’єкти нерухомого майна.

Рекомендуємо платникам податку на нерухомість декларувати свої податкові зобов’язання у 2019 році за новою формою декларації.

 

За матеріалами ГУ ДФС у Донецькій області

«Гарячі лінії»

Дата: 19 вересня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42