Новини

Податкове навантаження на платників податків пропонують зменшити

04.03.2019 / 11:30

У Верховній Раді зареєстровано законопроект № 10097 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо зменшення податкового навантаження на платників податків».

Проектом Закону передбачено скасування пені та зменшення розміру штрафних санкцій, які нараховуються у разі визначення контролюючим органом суми податкового зобов'язання.

Так, пропонується внести зміни до п. 123.1 ПКУ, зменшивши розмір штрафних санкцій, які нараховуються у разі визначення контролюючим органом суми податкового зобов'язання, з 25 % до 10 % суми визначеного податкового зобов'язання або завищеної суми бюджетного відшкодування.

Крім того, запропоновано виключити статті 129-132 ПКУ, які стосуються нарахування пені.

Як йдеться у пояснювальній записці, прийняття законопроекту пов’язано з необхідністю реформування системи оподаткування, прискорення процесу переходу ДФС від каральної спрямованості до спрямованості забезпечення платникам податків якісних послуг сервісного центру, зосередженого на захисті бізнесу, збільшення надходжень від добровільно сплачених податків та зменшення фіскального тиску на підприємництво.

«Гарячі лінії»

Дата: 24 жовтня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42