Новини

Використання в органах доходів і зборів дозвільних документів Держслужби експортного контролю: оприлюднено новий Порядок

12.03.2019 / 13:00

На офіційному веб-порталі ДФС оприлюднено проект наказу Мінфіну «Про затвердження Порядку використання в органах доходів і зборів дозвільних документів Державної служби експортного контролю України».

Проект наказу розроблено на виконання вимог Закону України від 06.09.2018 р. № 2530-VIII «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законів України щодо запровадження механізму «єдиного вікна» та оптимізації здійснення контрольних процедур при переміщенні товарів через митний кордон України» відповідно до яких, зокрема, передбачено:

- отримання органами доходів і зборів в електронній формі дозвільних документів від уповноважених державних органів, що видають такі документи, з використанням механізму «єдиного вікна»;

- здійснення цими органами відповідних митних формальностей на підставі такої інформації.

Наказ Мінфіну від 30.05.2012 р. № 649 «Про затвердження Порядку використання в митних органах дозволів і висновків Державної служби експортного контролю України та їх електронних копій» (далі — Наказ № 649) на сьогодні потребує визнання таким, що втратив чинність, оскільки зазначений Порядок не містить положень, які дозволяли б органам доходів і зборів отримувати в електронній формі дозвільні документи від Державної служби експортного контролю України з використанням механізму «єдиного вікна» та здійснювати відповідні митні формальності на підставі такої інформації.

Вирішення існуючої проблеми можливе шляхом скасування Наказу № 649 та затвердження нового Порядку використання в органах доходів і зборів дозвільних документів Державної служби експортного контролю України.

Розробником проекту наказу є ДФС.

Зауваження та пропозиції стосовно змісту проекту наказу надавати у письмовій та електронній формі протягом місяця з дня публікації цього оголошення за такими адресами:

Державна фіскальна служба України: 04655, м. Київ-53, Львівська площа, 8, e-mail: g.zavyalova@sfs.gov.ua

Міністерство фінансів України: 01008, м. Київ, вул. Грушевського, 12/2,  e-mail: infomf@minfin.gov.ua

Державна регуляторна служба України: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, буд. 9/11.

«Гарячі лінії»

Дата: 12 березня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42