Новини

Кабмін затвердив положення для податкової та митної служб

20.03.2019 / 11:30
Кабмін затвердив положення для податкової та митної служб

Кабмін затвердив Положення про Державну податкову службу України та Положення про Державну митну службу України.

Державна податкова служба України (ДПС) реалізує державну податкову політику, державну політику з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, державну політику у сфері боротьби з правопорушеннями під час застосування податкового законодавства, а також законодавства з питань сплати єдиного внеску та законодавства з інших питань, контроль за дотриманням якого покладено на ДПС.

Державна митна служба України реалізує державну митну політику, державну політику у сфері боротьби з правопорушеннями під час застосування законодавства з питань державної митної справи.

ДПС та Держмитслужба є центральними органами виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра фінансів.

Держмитслужба відповідно до затвердженої постанови буде розміщуватись за адресою: м. Київ, вул. Дегтярівська, 11-г.

Постанова набирає чинності з дня її опублікування, крім пп. 27 п. 4 Положення про Державну податкову службу України, в частині ліцензування діяльності з виробництва, оптової, роздрібної торгівлі та зберігання пального, що набирає чинності з 01.07.2019 р.

/Постанова КМУ від 06.03.2019 р. № 227/

«Гарячі лінії»

Дата: 4 червня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42