Новини

164,6 тис. відповідей на запитання фізичних та юридичних осіб надано Контакт-центром ДФС

27.03.2019 / 12:30
164,6 тис. відповідей на запитання фізичних та юридичних осіб надано Контакт-центром ДФС

Протягом січня — лютого 2019 року Контакт-центром ДФС надано 164,6 тис. відповідей на запитання фізичних та юридичних осіб. Із загальної кількості відповідей 159,7 тис. надано у телефонному режимі, 4,4 тис. — електронною поштою і факсом, 0,5 тис. — із використанням автовідповідача.

Найчастіше платники зверталися з питань ПДВ,  ЄСВ на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, ПДФО, єдиного податку для фізичних осіб — підприємців, податку на прибуток підприємств.

Для уникнення неоднозначного трактування положень законодавства всі відповіді надаються з використанням Бази знань — автоматизованої бази уніфікованих відповідей на запитання фізичних та юридичних осіб. Так, станом на 1 березня цього  року База знань налічує 9,9 тис. актуальних уніфікованих запитань-відповідей.

База знань постійно оновлюється та підтримується в актуальному стані. Протягом січня — лютого 2019 року з причини змін законодавства обмежено термін дії 528 запитань-відповідей та внесено 307 у новій редакції.

За вказаний період платникам надано 60 консультацій у письмовій формі з використанням Бази знань. Для зручності суб’єктів господарювання та громадян Базу знань розміщено на офіційному веб-порталі ДФС у розділі «Запитання-відповіді» Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу. Тому відвідувачі порталу можуть у будь-який зручний час самостійно знайти відповіді на питання, які їх цікавлять. Цією послугою з початку 2019 року скористалося 639,8 тис. клієнтів.

У ЗІР функціонують розділи: «Необхідно знати», «Актуальні запитання», «Останні зміни в законодавстві», «Інтерактивна мапа», «Ставки податків і зборів», «Інформація з питань митної справи». Вони дають змогу  користувачам ресурсу оперативно та у зручній формі отримувати актуальну інформацію щодо змін у податковому, митному та іншому законодавстві, контроль за додержанням якого покладено на ДФС, термінів подання звітності та сплати податків (зборів), ставок загальнодержавних та місцевих податків і зборів, єдиного внеску та оподаткування товарів залежно від обраного митного режиму тощо.

Бажаючим отримувати інформацію щодо змін у законодавстві, контроль за додержанням якого покладено на ДФС, здійснено 7 розсилок, якими надіслано 137,5 тис. повідомлень електронною поштою.

«Гарячі лінії»

Дата: 28 листопада, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42