Новини

Форма акта інвентаризації залишку спирту етилового станом на 1 липня 2019 року: проект від Мінфіну

28.03.2019 / 08:30

Мінфін на офіційному сайті оприлюднив проект власного наказу «Про затвердження форми акта проведення інвентаризації обсягів залишку спирту етилового, Порядку його заповнення та подання».

Метою проекту є виконання норм п. 24 підрозділу 5 розділу XX «Перехідні положення» ПКУ щодо проведення особами (платниками податку), що здійснюють зберігання спирту етилового інвентаризації обсягів його залишку станом на початок дня 01.01.2019 р. та подання до контролюючого органу акта проведення інвентаризації обсягів залишків спирту етилового із зазначенням адрес об'єктів, на яких зберігаються відповідні обсяги залишків спирту етилового, перелік резервуарів, в яких зберігаються обсяги залишків спирту етилового, їх технічних параметрів (фізична місткість, що відповідає технічним паспортам), правовстановлюючих документів на відповідні об'єкти та документів, що засвідчують правові підстави експлуатації таких об'єктів.

У Порядку йдеться про те, що акт складається особою, яка є власником спирту етилового та здійснює його реалізацію щодо обсягів залишку спирту етилового, наявних в місцях зберігання спирту та ємностях для його транспортування. Акт складається та подається до контролюючого органу засобами електронного зв’язку в електронній формі.

До Акта заносяться відомості щодо обсягів залишку спирту етилового за кожним кодом товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД, який станом на 00 год.01хв. 01.01.2019 р. зберігається у платника податку (структурному підрозділі платника податку) на кожному акцизному складі/пересувному акцизному складі, розпорядником якого є такий платник. Платником податку заповнюються всі передбачені формою Акта графи.

Проектом передбачено, що наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування.

«Гарячі лінії»

Дата: 24 жовтня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42