Новини

Коли подавати заяву для застосування пільги зі сплати земельного податку

02.04.2019 / 10:30

Облік фізичних осіб — платників плати за землю і нарахування податку проводяться щорічно, за місцем знаходження земельної ділянки – у 2019 році не пізніше 26 квітня. Саме до цієї дати необхідно усім власникам та користувачам земельних ділянок, які мають пільги подати документи до контролюючого органу за місцем знаходження земельної ділянки про самостійне обрання/зміну земельної ділянки для застосування пільги.

Пільга починає застосовуватись до обраних земельних ділянок з базового податкового (звітного) періоду, у якому подано заяву.

Тобто якщо у встановлений термін така фізична особа не подала до контролюючого органу відповідну заяву, то у поточному році оподатковуватимуться усі земельні ділянки, які є у власності, крім земельної ділянки, на яку подано заяву у попередніх роках.

Якщо заява подана після 1 травня поточного року, то пільга починає застосовуватись до обраних земельних ділянок з наступного податкового (базового) періоду.

Землевласники та землекористувачі до 1 липня поточного року отримають податкове повідомлення — рішення про суму нарахованого податку. Вказані суми необхідно сплатити впродовж 60 днів. Тобто кінцевий термін сплати податку за 2019 рік землевласниками та землекористувачами — 29 серпня 2019 року.

За матеріалами  ГУ ДФС у Житомирській області

«Гарячі лінії»

Дата: 6 лютого, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42