Новини

Порядок повернення надміру сплачених сум митних платежів оновлено

09.04.2019 / 14:00
Порядок повернення надміру сплачених сум митних платежів оновлено

Міністерство фінансів України наказом від 22.02.2019 р. № 80 затвердило зміни до Порядку повернення авансових платежів (передоплати) і помилково та/або надміру сплачених сум митних платежів.

Зокрема, наказ доповнено новим розділом, який визначає Порядок повернення коштів авансових платежів (передоплати) з депозитного рахунку 3734, відкритого в Казначействі на ім'я ДФС.

Для повернення коштів авансових платежів (передоплати) платник податків подає до ДФС заяву у письмовому вигляді довільної форми, підписану платником податків та головним бухгалтером (за наявності), або за допомогою засобів електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, кваліфікованого електронного підпису відповідальних осіб.

Така заява може бути подана протягом 1095 днів з дня внесення авансових платежів (передоплати) на депозитний рахунок 3734 ДФС.

ДФС у термін не більше восьми робочих днів перевіряє наявність коштів на депозитному рахунку, резервує заявлені до повернення суми коштів та оформлює висновок про повернення коштів авансових платежів (передоплати) з депозитного рахунку 3734 ДФС.

Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

«Гарячі лінії»

Дата: 5 вересня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42