Новини

Триває обговорення проекту наказу щодо затвердження форми заявки на переміщення пального або спирту етилового ТЗ, що не є акцизними складами пересувними

23.04.2019 / 16:30

Мінфіном України опубліковано проект наказу «Про затвердження форми заявки на переміщення пального або спирту етилового транспортними засобами, які не є акцизними складами пересувними, і Порядку її заповнення», який набере чинності 01.07.2019 р.

У заявці передбачено зазначення таких категорій:

  • товар переміщення (пальне/спирт етиловий);
  • включення/виключення транспортних засобів до(з) Переліку транспортних засобів, які переміщають пальне або спирт етиловий;
  • розташування пункту вантаження/розвантаження;
  • дату початку/закінчення періоду транспортування.

Порядок складається з двох розділів:

У розділі I «Загальні стани» вказуються вимоги до юридичних і фізичних осіб, які повинні складати заявку, зазначаються реквізити, які вони повинні заповнити, особливості підписання і передачі заявки в контролюючий орган.

У розділі II «Складання заявки на переміщення пального або спирту етилового транспортними засобами, які не є акцизними складами пересувними, і порядок її заповнення» вказуються особливості заповнення окремих граф заявки.

Заявка складатиметься по кожній операції по переміщенню пального або спирту етилового з вказівкою декількох транспортних засобів (у разі потреби), період переміщення пального/етилового спирту не може перевищувати 30 календарних днів.

«Гарячі лінії»

Дата: 4 червня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42