Новини

Парламент підтримав у першому читанні законопроект про режим спільного транзиту

25.04.2019 / 15:15

Міністерство фінансів вітає рішення Парламенту підтримати у першому читанні законопроект № 9532 «Про режим спільного транзиту».

Завдяки ухваленню цього законопроекту Україна зможе інтегруватися до спільної транзитної системи NCTS, у якій беруть участь країни — члени ЄС, ЄАВТ, Туреччина, Македонія та Сербія.

Приєднання до спільної транзитної системи дозволить прискорити та удосконалити митні процедури щодо товарів, які переміщуються через українсько-європейський кордон, зменшить витрати на транскордонну торгівлю товарами з країнами Європи, створить умови для виходу національних компаній на ринки європейських країн, а також ефективніше протидіяти спробам митного шахрайства.

«Прийняття закону дозволить зменшити кількість митних формальностей, необхідних для контролю за транзитним переміщенням. Українська митниця отримуватиме від митниць інших країн попередню інформацію про вантажі ще до перетину ними українського кордону, що дасть змогу аналізувати операції на предмет їх ризиковості ще до моменту прибуття товарів в Україну. Крім того, це дозволить обґрунтовано визначати форми митного контролю, тим самим не затримуючи вантажі на кордоні митними оглядами та іншими контрольними процедурами», — сказав заступник Міністра фінансів Сергій Верланов.

«Гарячі лінії»

Дата: 4 червня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42