Новини

Чи може ФОП -«єдинник» здійснювати ЗЕД?

02.05.2019 / 15:00

Умови перебування ФОП на єдиному податку першої – четвертої груп встановлені п. 291.4 ст. 291 ПКУ.

Пунктами 291.5 та 291.51 ст. 291 ПКУ визначені види діяльності, здійснюючи які ФОП не можуть бути платниками єдиного податку першої - четвертої груп.

Отже, фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку першої – четвертої груп можуть здійснювати зовнішньоекономічну діяльність (за умови дотримання вимог ПКУ щодо перебування на спрощеній системі оподаткування).

За матеріалами ЗІР (категорія 107.01)

«Гарячі лінії»

Дата: 5 вересня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42