Новини

Сергія Верланова призначено Головою Державної податкової служби України

08.05.2019 / 15:50
Сергія Верланова призначено Головою Державної податкової служби України

Сьогодні, 8 травня, Кабмін призначив Сергія Верланова Головою Державної податкової служби (ДПС) як переможця конкурсу на посаду Голови ДПС. Конкурс був оголошений 20 березня 2019 р. Кабміном у рамках реформи ДФС України розпорядженням № 163. 

«Податкова служба потребує прозорості та відкритості, як і митна служба. Завдання стоїть — організувати європейську службу: відкриту, прозору та доброзичливу до бізнесу», — зазначив під час засідання Уряду Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

У свою чергу, в. о. Голови ДФС Олександр Власов повідомив, що наступними кроками після призначення очільника ДПС мають стати реєстрація ДПС як юридичної особи, переведення працівників ДФС до Державної податкової служби (не менше 30 % штатної чисельності) та прийняття Кабміном розпорядження про початок роботи нової структури.

«Ми  очікуємо не лише процесу розділення, що було вимогою МВФ, а й продовження реформування. Це надзвичайно важкий, відповідальний процес, адже податковий блок забезпечує понад 49 % всіх доходів держбюджету і 57 % — зведеного. Водночас це і надзвичайно цікавий процес. Ми знаходимося в постійному контакті з бізнесом і весь цей час прислухалися, консультувалися і, більше того, виконували вимогу бізнесу», — наголосив Олександр Власов.