Новини

Надання послуг нерезиденту з розробки та тестування програмного забезпечення: чи є об’єкт оподаткування ПДВ?

10.05.2019 / 09:00

У разі здійснення резидентом операцій з постачання послуг з розроблення та тестування програмного забезпечення, зазначених у пп. «в» п. 186.3 ст. 186 ПКУ, нерезиденту (зареєстрованому як суб’єкт господарювання за межами митної території України), такі операції не є об’єктом оподаткування ПДВ.

Вказані операції не враховуються під час обрахунку загального обсягу операцій з постачання товарів/послуг для цілей реєстрації платником ПДВ.

/ІПК від 25.04.2019 р. № 1825/ІПК/17-00-12-01-06/

«Гарячі лінії»

Дата: 6 червня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42