Новини

Помилка у формі № 1ДФ: як відкоригувати показники уточнюючої форми

11.05.2019 / 12:00

Уточнюючий податковий розрахунок подається на підставі інформації з попередньо поданого податкового розрахунку і містить інформацію лише за рядками й реквізитами, які уточнюються. Для заповнення також використовується інформація з повідомлень про виявлені помилки, які надсилаються контролюючими органами до податкового агента.

Під час коригування показників розділу I «Суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і суми утриманого з них податку»:

- для виключення одного помилкового рядка з попередньо введеної інформації слід повторити всі графи такого рядка і у графі 9 указати «1» — на виключення рядка;

- для введення нового або пропущеного рядка слід повністю заповнити всі його графи і у графі 9 указати «0» — на введення рядка;

- для заміни одного помилкового рядка іншим слід виключити помилкову інформацію та ввести правильну інформацію, тобто повністю заповнити два рядки, один з яких виключає попередньо внесену інформацію, а другий вносить правильну інформацію. У такому разі в першому рядку в графі 9 указується «1» — рядок на виключення, а в другому — «0» — рядок на введення.

Під час коригування показників розділу II «Оподаткування процентів, виграшів (призів) у лотерею та військовий збір»:

у підрозділі «Військовий збір»:

- для виключення помилкового рядка з попередньо введеної інформації у рядку «Військовий збір — виключення****» слід повторити всі графи помилкового рядка, а в рядку «Військовий збір» відобразити правильну інформацію.

За матеріалами ГУ ДФС у Запорізькій області