Новини

Як подати скан-копії документів при поданні форми № 1ДР та форми № 5ДР

27.05.2019 / 14:40

В електронному вигляді облікова картка фізичної особи — платника податків за формою № 1ДР (далі — Облікова картка за ф. № 1ДР) та заява про внесення змін до Державного реєстру за ф. № 5ДР (далі — Заява за формою № 5ДР) подаються через меню «ЕК для громадян»/«Облікова картка фізичної особи — платника податків. Форма 1ДР/Заява про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб — платників податків. Форма 5ДР» приватної частини ІТС «Електронний кабінет».

Для приєднання до Облікової картки за формою № 1ДР та Заяви за формою № 5ДР сканованих копій документів, що посвідчують особу та інших, які підтверджують зміни облікових даних, платнику податків необхідно використати закладку «Додатки» та обрати «Документ довільної форми», який заповнюється так :

  • поля «Назва документу», «Номер документу», «Дата документу» заповнюються згідно з даними документа, що посвідчує особу, або документа, який підтверджує зміни облікових даних;
  • у графі 2 «Найменування файлу документу» табличної частини за допомогою кнопки «Обзор» обирається відповідна сканована копія документа.

При цьому кожен документ має буди збережено в окремому додатку (формат файлу може бути pdf/jpg із обмеженням розміру не більше 2МБ).

Для збереження сканованого документа необхідно натиснути кнопку «Зберегти».

Платник податків підписує сформовані Облікову картку за формою № 1ДР або Заяву за формою № 5ДР електронним цифровим підписом та направляє протягом операційного дня до контролюючого органу.

За матеріалами ЗІР, категорія 119.09

 

«Гарячі лінії»

Дата: 18 червня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42