Новини

Надання нерезиденту агентських послуг з пошуку клієнтів: що з ПДВ?

24.06.2019 / 11:00

З приводу питання оподаткування ПДВ операцій платника податку з надання агентських послуг з пошуку потенційних клієнтів на покупку продукції та послуг для нерезидента, ГУ ДФС у Сумській області пояснило, що оскільки зазначені агентські послуги, які надаються резидентом нерезиденту в межах укладеної агентської угоди, відсутні в переліку операцій, зазначених у пунктах 186.2 і 186.3 ст. 186 ПКУ, то місце їх постачання визначається за п. 186.4 цієї статті, а саме: як місце реєстрації постачальника-резидента.

Отже, у платника податку (резидента) операції з постачання послуг з пошуку потенційних клієнтів на покупку продукції нерезидента є об’єктом оподаткування ПДВ, які оподатковуються податком у загальновстановленому порядку за ставкою 20 %. Базою оподаткування ПДВ є агентська винагорода, яку отримує резидент за надані нерезиденту послуги з пошуку потенційних клієнтів на покупку продукції.

/ІПК від 12.06.2019 р. № 2690/8/18-28-12-01-40/ІПК/

«Гарячі лінії»

Дата: 1 серпня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42