Новини

Оприлюднено інформацію щодо зареєстрованих станом на 01.07.2019 р. платників акцизного податку з реалізації пального та спирту

01.07.2019 / 15:00

ДФС з метою реалізації постанови КМУ від 24.04.2019 р. № 408 «Деякі питання електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового» здійснює реєстрацію платників акцизного податку з реалізації пального та спирту етилового та їх акцизних складів шляхом їх включення до реєстру платників акцизного податку з реалізації пального або спирту етилового (далі — Реєстр платників) на підставі заяв, що подаються суб’єктами господарювання в електронній формі.

Відповідно до п. 5 Порядку реєстрації платників акцизного податку — розпорядників акцизних складів/акцизних складів пересувних, акцизних складів/акцизних складів пересувних у системі електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового, затвердженого названою постановою, ДФС веде Реєстр платників та щодня оприлюднює на власному офіційному веб-порталі інформацію з Реєстру платників із зазначенням ідентифікаційних та реєстраційних даних платників акцизного податку з реалізації пального та спирту етилового.

Інформацію щодо зареєстрованих станом на 01.07.2019 р. платників акцизного податку з реалізації пального та спирту етилового, включених до Реєстру платників, розміщено на офіційному веб-порталі у рубриці «Реєстри» за посиланням: http://sfs.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/383606.html.

Інформація з Реєстру платників щоденно оновлюватиметься та оприлюднюватиметься у цій рубриці до запровадження такого оприлюднення в електронній формі в Електронному кабінеті.

«Гарячі лінії»

Дата: 18 червня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42