Новини

Чи має право на пільгу зі сплати турзбору нерезидент?

05.07.2019 / 16:00

Норма пп. «б» пп. 268.2.2 ст. 268 ПКУ щодо звільнення від сплати туристичного збору поширюється на резидентів України, які прибули у відрядження, а також які тимчасово розміщуються у місцях проживання (ночівлі), які належать фізичним особам на праві власності або на праві користування за договором найму.

Тому на нерезидентів України, що прибули у відрядження, зазначена норма не поширюється. А тому міжнародні співробітники, які є нерезидентами України та прибули у відрядження на територію України, є платниками туристичного збору.

/ІПК від 14.06.2019 р. № 2756/5/99-99-12-02-03-16/ІПК/

«Гарячі лінії»

Дата: 24 жовтня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42