Новини

Якщо послуги надано до початку реєстрації платником ПДВ: чи нараховувати зобов’язання?

09.07.2019 / 14:30

Право на нарахування податку та складання податкових накладних надається виключно особам, зареєстрованим як платники податку на додану вартість, в порядку, передбаченому статтею 183 розділу V ПКУ (п. 201.8 ст.і 201 розділу V ПКУ).

Тобто якщо перша подія (надання послуг) відбулася до дати реєстрації особи як платника ПДВ, податкове зобов'язання з ПДВ при отриманні в 2019 році оплати за послуги, надані у серпні 2018 року, не нараховується.

/ІПК від 02.07.2019 р. № 3041/6/99-99-15-03-02-15/ІПК/

«Гарячі лінії»

Дата: 28 листопада, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42