Новини

Стартує централізація IT-складової управління державними фінансами

11.07.2019 / 12:00
Стартує централізація IT-складової управління державними фінансами

Кабмін затвердив Концепцію IT-централізації системи управління державними фінансами (СУДФ), погодив створення управляючого комітету ITCУДФ та окремої установи (FinIT), через які здійснюватиметься цей процес.

Затвердження Концепції та її реалізація до 2021 р. надає змогу:

  • досягти узгодженості розвитку IT-складової у відомствах, які входять до СУДФ;
  • створити єдиний інформаційний ландшафт IT-систем;
  • підвищити рівень інтеграції систем та процесів;
  • запровадити єдину комплексну політику захисту інформації;
  • оновити кадровий склад.

Планом дій, зокрема, передбачено, що IT-функції новостворених податкової та митної служб буде повністю передано до нової установи вже до кінця поточного року. До кінця березня 2020 р. туди ж перейдуть IT-функції Мінфіна та ДКСУ, а функції ДСФМ — до кінця червня 2020 р.

«З того моменту, як ми у Мінфіні вже майже чотири роки тому безпосередньо почали розкривати інформацію про бюджет — від транзакцій казначейства і до виконання місцевих бюджетів — прекрасно розуміємо, наскільки важливою є якість і повнота даних про державні фінанси, а також легкість доступу до них, — зазначає міністр фінансів Оксана Маркарова. — Тому ми вболіваємо за якнайшвидше налагодження взаємодії між масивами даних основних гравців у сфері державних фінансів: ДКСУ, Мінфіну, ДПС, ДМС. Адже що простіше буде обмін інформацією і що зручніше IT-структура, то швидше ми зможемо надавати насправді якісні державні послуги нашим громадянам».

«Гарячі лінії»

Дата: 23 січня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42