Новини

ДФС запровадила для громадян низку зручних е-сервісів в «Електронному кабінеті»

16.07.2019 / 09:00

У тестовому режимі для платників податків працює новий електронний сервіс — подання відомостей для реєстрації фізичної особи/внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб — платників податків засобами «Електронний кабінет». Ознайомитись з електронним сервісом можна на офіційному веб-порталі ДФС України у рубриці: Головна>Фізичним особам>Подання відомостей для реєстрації фізичної особи/внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб — платників податків. З метою забезпечення зручності платників податків в рамках електронного сервісу фізична особа не звертаючись до органів ДФС може заповнити: 

  • облікову картку фізичної особи — платника податків, яка є заявою для реєстрації у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків; 
  • заяву про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб — платників податків; 
  • повідомлення про склад та мету збору персональних даних у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків, права та обов’язки фізичної особи — платника податків; 
  • копії документів, необхідних для реєстрації/внесення змін до Державного реєстру; 
  • обрати контролюючий орган, до якого особа може звернутись для отримання документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків. 

У відповідь на запит до приватної частини ITC «Електронний кабінет» надходить Повідомлення про результати обробки Облікової картки/Заяви для внесення змін у вигляді Квитанції № 2. У разі позитивної відповіді заявник для отримання документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі — Картки платника податків, може звернутися до контролюючого органу за місцем проживання або до будь-якого контролюючого органу за бажанням. Код та назву контролюючого органу, до якого він звертатиметься, заявник має вказати при формуванні запиту (вибрати з переліку). Звертаємо увагу, що подання Облікової картки/ Заяви для внесення змін в електронному вигляді можливе на підставі Свідоцтва про народження дитини для малолітніх осіб (до 14 років) або Паспорта громадянина України, тому скористатися сервісом можуть тільки громадяни України.

За матеріалами ГУ ДФС у Хмельницькій області

«Гарячі лінії»

Дата: 12 березня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42