Новини

Уточнено порядок подання фінзвітності

24.07.2019 / 11:00

Уряд вніс зміни до Порядку подання фінансової звітності. Зазначений документ приведено у відповідність із Законом України «Про забезпечення прозорості у видобувних галузях».

Змінами передбачено подання суб’єктами господарювання, які здійснюють діяльність у видобувних галузях, звіту про платежі на користь держави відповідно до зазначеного Закону. Зокрема, уточнено перелік:

  • суб'єктів господарювання, які здійснюють діяльність у видобувних галузях, які, у свою чергу, мають подавати звіт про платежі на користь держави за приписами Закону України «Про забезпечення прозорості у видобувних галузях»;
  • підприємств, які подають відповідним органам скорочену за показниками річну фінансову звітність у складі балансу і звіту про фінансові результати;
  • розпорядників бюджетних коштів, яким дозволено звітувати без відміток Казначейства;
  • підприємств, які мають застосовувати особливий порядок проведення інвентаризації активів, зобов'язань та власного капіталу в умовах АТО.

Зміни набирають чинності з дня офіційного опублікування цієї постанови Кабміну «Про внесення змін до Порядку подання фінансової звітності» від 17.07.2019 р.  № 625.