Новини

Якщо зведену ПН за п. 199.1 ст. 199 ПКУ складено безпідставно, що вказати у РК?

26.07.2019 / 09:00

Якщо платником податку відповідно до вимог п. 199.1 ст. 199 ПКУ безпідставно складено та зареєстровано в ЄРПН зведену податкову накладну, то платник складає розрахунок коригування, в якому виводяться в «0» показники щодо товарів/послуг, зазначених у такій податковій накладній. 

У розрахунку коригування вказується дата складання та порядковий номер такої безпідставно складеної зведеної податкової накладної, що була складена відповідно до п. 199.1 ст. 199 ПКУ.

При цьому у графі 2.1 розділу Б табличної частини розрахунку коригування зазначається код причини 202, що відповідає причині коригування «Коригування зведеної податкової накладної, складеної відповідно до п. 199.1 ст. 199 ПКУ».

Такий розрахунок коригування підлягає реєстрації в ЄРПН платником податку, який склав таку зведену податкову накладну.

ЗІР, категорія 101.15

«Гарячі лінії»

Дата: 5 вересня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42