Новини

Прощений борг: чи включається до доходу ФОП-«єдинника»?

01.08.2019 / 16:00

До складу доходу, платника єдиного податку, не включаються суми коштів (аванс, передоплата), що повертаються покупцю товару (робіт, послуг) — платнику єдиного податку та/або повертаються платником єдиного податку покупцю товару (робіт, послуг), якщо таке повернення відбувається внаслідок повернення товару, розірвання договору або за листом-заявою про повернення коштів. Тому операції з прощення боргу не відповідають вимогам п. 291.6 ст. 291 ПКУ та не відносяться до переліку доходів, які не включаються до доходу фізичної особи підприємця — платника єдиного податку відповідно до п. 292.11 ст. 292 ПКУ.

/ІПК від 25.07.2019 р. № 3485/6/99-99-13-02-03-15/ІПК/

«Гарячі лінії»

Дата: 5 вересня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42