Новини

Отримали помилково перераховані кошти від осіб, з якими наявні договірні відносини: як бути з ПДВ?

02.08.2019 / 12:00
Отримали помилково перераховані кошти від осіб, з якими наявні договірні відносини: як бути з ПДВ?

ДФС України пояснила, що платник податку при отриманні коштів (в тому числі помилково) від іншої особи, з якою у такого платника наявні договірні відносини на предмет постачання товарів/послуг, зобов’язаний визначити податкові зобов’язання з ПДВ та скласти і зареєструвати в ЄРПН податкову накладну за такою операцією.

Одночасно на дату повернення коштів з огляду на п. 192.1 ст. 192 ПКУ підприємство має скласти розрахунок коригування до податкової накладної та зменшити податкові зобов'язання після реєстрації такого розрахунку коригування в ЄРПН отримувачем коштів.

/ІПК від 26.07.2019 р. № 3507/6/99-99-15-03-02-15/ІПК/

«Гарячі лінії»

Дата: 5 вересня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42