Новини

Строк позовної давності минув: чи можна виправити помилки у звіті з ЄСВ?

09.08.2019 / 14:30

Нормами частини шістнадцятої ст. 25 Закону України від 8 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» встановлено: строк давності щодо нарахування ЄСВ, застосування та стягнення сум недоїмки з ЄСВ, штрафів та нарахованої пені не застосовується.

Отже, страхувальник має право виправити помилки в звіті щодо сум нарахованого ЄСВ за періоди, за якими минув строк позовної давності.

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області

«Гарячі лінії»

Дата: 5 вересня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42